Společnosti z udržitelných průmyslových odvětví působí zejména v oblasti výroby obnovitelných energií a souvisejících služeb.

Dominantní postavení v domácím regionu střední a východní Evropy expandující i do nových geografických lokalit na dalších kontinentech. Budování vynikajících obchodních služeb, silné investiční a inovativní zaměření podpořené specializovaným R&D.

Close-up,Of,Pipelines,And,Distillation,Tanks,Of,An,Oil-refinery,Plant

Významná koncentrace předních značek specializované potravinářské výroby.

Sofistikovaná výroba nápojů a pochutin. Výrobky zahrnující tradiční oblíbené portfolio, stejně tak nové řady výrobků. Silný vývozní potenciál.

brandsbg

Dynamicky rostoucí zemědělská výroba v oblasti střední a východní Evropy a Asie spojená s významným obchodem a doplněná o navazující logistiku a moderní zpracování.

Velice efektivně fungující subjekty s certifikovanými činnostmi a mnohaletou praxí ve svém oboru. Významné pozice na regionálním trhu.

segment3

Poskytování komplexních dopravních a logistických služeb podpořené specializovanými IT nástroji pro zvýšení kvalitativních parametrů pro klienty.

Vnitrostátní i mezinárodní nákladní přeprava za dodržování nejpřísnějších standardů. Přední evropská výroba, servis a údržba dopravních strojů a zařízení.

segment4

Specializované služby v oblasti billingu, realit, konzultačních služeb, daňového a podnikatelského poradenství, unikátních technologických řešení pro silniční a železniční dopravu, včetně samotných řešení přepravy a logistiky.

Subjekty patří k lídrům na trhu doma i v zahraničí a dlouhodobě spolupracují s mnoha prestižními klienty. Součástí aktivit je i významná podpora sportu a účast na jeho rozvoji.

azc-holding