Csíki Sör

Pivovar, který vstupuje na regionální trh z Transylvánie, dodržuje pivní recepturu s vysokým standardem kvality a bavorskou úrovní čistoty. Vyrábí populární a oceňovaný ležák a mnoho pivních speciálů, včetně řady nových výrobků, jako jsou pivní destiláty či pochutiny. V Maďarsku úspěšně rozšiřuje síť franšízových barů a restaurací.

ST. NICOLAUS

Jeden z nejvýznamnějších východoevropských výrobců lihu a alkoholických nápojů působící na trzích střední Evropy, zejména však na Slovensku, v Maďarsku a v České republice, kde patří k lídrům. ST. NICOLAUS vyrábí široké portfolio výrobků, zahrnujících tradiční i moderní značky lihovin. Nabízí tyto kategorie: vodka, ochucená vodka, gin, bylinné likéry, ovocné destiláty, brandy, víno, šumivé víno a aperitivy.

Várda Drink

Jeden největších výrobců nápojů a exkluzívních destilátů v Maďarsku se stoletou tradicí. Je opakovaně oceňován v národních i mezinárodních soutěžích. U několika typických regionálních produktů vlastní i chráněné označení původu.

G. Lehnert

Přední advokátní kancelář, člen MSI Global Alliance (MSI), která poskytuje komplexní právní služby nejen domácím, ale i zahraničním klientům.